American Stout

Een krachtige, roasty stout met stevige bitterheid, pure chocolade, koffie en een droge afdronk. Intense aromatiek en duidelijke hopaanwezigheid. Vergeleken met klassieke stout-uitingen is hij hoppiger, strakker en in het geheel assertiever.

Gekenmerkt door uitgesproken roastkarakter gecombineerd met Amerikaanse hopbitterheid en aroma.

Ook bekend als: American Stout
Familie: Geroosterde Donkere Bieren - Stouts, porters en donkere ales met geroosterde smaken
Variant afgeleid van Stout - Binnen de Gebalanceerde ales, gekenmerkt door balans tussen mout, hop en alcohol zonder dominante fermentatiekarakteristieken.
Variant-invloed: Stout met verhoogde hopbitterheid en -aroma, gelaagd over een geroosterd moutkarakter.
Open in Explorer →

Alcohol, bitterheid en kleur

Deze sectie vat het typische alcoholpercentage, bitterheidsniveau en kleurbereik samen van American Stout binnen het GBI-model.

ABV: 5,9%
IBU: 46
Kleur: 58,0 SRM / 114,3 EBC

Smaakprofiel

Onderstaand profiel toont de typische intensiteitsrange van de 15 kern-dimensies.

Kleur:
Copper Black
Helderheid:
Clear Slight haze
Aroma – Mout:
Medium High
Aroma – Hop:
Low Medium
Aroma – Gist:
Low
Aroma – Overig:
Low Medium
Zoetheid:
Low Medium
Zuurheid:
None Low
Bitterheid:
Medium High
Body:
Medium High
Samentrekkendheid:
Medium High
Carbonatie:
Medium High
Alcoholsterkte:
Low Medium
Afdronk:
Medium Long
Oxidatie:
None Low

Structureel gekenmerkt door duidelijke moutexpressie, duidelijke bitterheid en duidelijke body.

Gestructureerd rond krachtige roostintensiteit en stevige hopbitterheid, waardoor droogheid toeneemt ten opzichte van zoetere stouttradities. Robuust, donker en uitgesproken met koffieachtige roostertonen en matige hop.

Waarom American Stout zo smaakt

Deze structurele factoren verklaren het karakteristieke smaakprofiel.

  • Een hoog roostniveau geeft een diepe donkere kleur, uitgesproken roostbitterheid en duidelijke samentrekkendheid met intens roostaroma.
  • Donkere roosting geeft een uitgesproken koffieachtig roostkarakter.
  • Pale ale mout levert een schone, licht biscuitachtige basis met middelmatige body en een zachte moutige ruggengraat.
  • Gemiddelde vergistingsexpressie met gebalanceerde ester- en fenolontwikkeling.
  • Lichte sulfaatnadruk verscherpt de bitterheid en vermindert licht volheid en zoetheid.

Stijldetails

  • Herkomst: Verenigde Staten — Afkomstig uit Amerikaanse craftbrouwtradities.
  • Glaswerk: Nonic pint — Britse pint met verbreding voor grip en schuimbehoud; gebruikelijk voor ales en stouts.
    Tumbler — Eenvoudig recht glas vaak gebruikt voor lambiek, farmhouse-ales en rustieke of zure stijlen.
  • Servering: Tap — Geserveerd van de tap.
  • Conditionering: Kegconditioned — Gecarboniseerd en geserveerd vanuit kegsystemen.
  • Rijpingsvat: Roestvrij staal — Gerijpt in roestvrijstalen tanks.
  • Verpakking: Blik — Verpakt in blik.

Geschiedenis

Ontstond in de late 20e-eeuwse Amerikaanse craftbrouwerij als een hopgedreven, uitgesprokener geroosterde evolutie van klassieke stouttradities.

Vergelijkbare stijlen

Andere varianten binnen dezelfde stijlgroep als American Stout.

Hoe American Stout zich verhoudt tot andere bierstijlen

Het vergelijken van stijlen benadrukt structurele verschillen in aroma, balans en intensiteit binnen de 15 GBI-dimensies.

American Stout vs Stout

  • voller mondgevoel
  • hogere carbonatie
  • meer uitgesproken speciaal karakter
  • meer samentrekkend karakter
  • langere afdronk

American Stout verschilt substantieel van Stout in structuur en balans. In het aroma toont het meer uitgesproken secundaire aroma’s. In de mond presenteert het een voller mondgevoel en een levendiger koolzuurprofiel en een langere afdronk.

American Stout vs Robust Porter

  • duidelijk donkere kleur
  • meer samentrekkend karakter

American Stout vertegenwoordigt een duidelijk andere expressie dan Robust Porter. Visueel oogt het donkerder van kleur.

Vergelijk American Stout met:

Vergelijk met een andere stijl

Selecteer een andere bierstijl om te zien hoe deze zich verhoudt tot American Stout.

Beste spijscombinaties voor American Stout

Deze foodpairings sluiten aan bij de dominante sensorische kenmerken van American Stout.

  • Gebraden vlees
  • Chocolade
  • Oesters

Serveren & rijping

Praktische richtlijnen voor het serveren en behandelen van American Stout.

Serveertips

  • Serveer licht gekoeld

Schenktechniek

  • Normaal inschenken zoals gebruikelijk bij een stout

Rijpingspotentieel

  • Kan 6–12 maanden rijpen
  • Sterkere voorbeelden kunnen extra complexiteit ontwikkelen

Veelvoorkomende afwijkingen

  • Scherpe roasttonen
  • Oxidatie

Commerciële voorbeelden van American Stout

De volgende commerciële voorbeelden illustreren breed erkende expressies van American Stout in de markt.

  • Left Hand Stout
  • Deschutes Obsidian Stout
  • Sierra Nevada Stout

Ontdek commerciële voorbeelden

GlobalBeerIndex is niet gelieerd aan Untappd; link ter referentie.

American Stout – Wedstrijdresultaten (2025)

Wedstrijdcategorieën volgen de officiële indeling van de organisatie en kunnen stijlistisch verwante interpretaties omvatten.

World Beer Cup 2025

American-Style Black Ale or American-Style Stout

  • Gold – Breakside Cheat Codes – (Breakside Brewery & Taproom , United States)
  • Silver – American Stout – (ColdFire Brewing - Production , United States)
  • Bronze – Blackside Snap – (Riip Beer Co. , United States)

Bron: World Beer Cup (officiële website)

Brussels Beer Challenge 2025

American Stout

  • Gold – Rye Stout – (La Collina , Italy)
  • Bronze – Cosmic Rainbow – (Brasserie Surréaliste , Belgium)

Bron: Brussels Beer Challenge (officiële website)

Scroll naar boven