Trappist Pale Ale

Een verfijnde, op fles hergiste Trappist pale ale met expressief maar gecontroleerd gistkarakter, gebalanceerde mout en elegante droogheid. Vergeleken met Belgian Pale Ale is hij vaak droger, gepolijster en sterker door vergisting bepaald.

Gekenmerkt door monastiek fermentatiekarakter binnen een ingetogen pale ale structuur.

Ook bekend als: Trappist Single; Monastic Pale Ale
Familie: Bittere & Hoppige Bieren - Klassieke pale ales en IPA’s met stevige, droge bitterheid
Variant afgeleid van Pale Ale - Binnen de Gebalanceerde ales, gekenmerkt door balans tussen mout, hop en alcohol zonder dominante fermentatiekarakteristieken.
Variant-invloed: Trappistische interpretatie van Pale Ale met expressief monastiek gistkarakter, subtiele fruitige esters, zachte fenolische kruidigheid, stevige natuurlijke carbonatie en een verfijnde droge afdronk.
Open in Explorer →

Alcohol, bitterheid en kleur

Deze sectie vat het typische alcoholpercentage, bitterheidsniveau en kleurbereik samen van Trappist Pale Ale binnen het GBI-model.

ABV: 5,5%
IBU: 23
Kleur: 12,0 SRM / 23,6 EBC

Smaakprofiel

Onderstaand profiel toont de typische intensiteitsrange van de 15 kern-dimensies.

Kleur:
Gold Deep gold
Helderheid:
Clear Slight haze
Aroma – Mout:
Medium High
Aroma – Hop:
Low Medium
Aroma – Gist:
Medium High
Aroma – Overig:
Low Medium
Zoetheid:
Low
Zuurheid:
None Low
Bitterheid:
Low Medium
Body:
Low Medium
Samentrekkendheid:
Low Medium
Carbonatie:
High Very high
Alcoholsterkte:
Low Medium
Afdronk:
Medium Long
Oxidatie:
None Low

Structureel gekenmerkt door duidelijke moutexpressie, duidelijke gistkarakter en ingetogen hopaanwezigheid.

Gebouwd op hergisting op fles en verfijnde vergistingsgraad, waarbij gistgedreven complexiteit wordt geïntegreerd binnen ingetogen hopgiften. Elegant, matig fruitig, licht kruidig en hoog gecarboneerd met verfijnde droogheid en balans.

Waarom Trappist Pale Ale zo smaakt

Deze structurele factoren verklaren het karakteristieke smaakprofiel.

  • Gemiddelde hoparoma-intensiteit met gebalanceerde aromatische bijdrage.
  • Pellet-hop zorgt voor betrouwbare extractie en gematigde aromabehoud.
  • Sterk Belgisch ester-/fenolisch profiel.
  • Pale ale mout levert een schone, licht biscuitachtige basis met middelmatige body en een zachte moutige ruggengraat.
  • Matig zacht water verhoogt licht de body, vermindert samentrekkendheid en verzacht de afdronk.

Stijldetails

  • Herkomst: België — Afkomstig uit Belgische brouwtradities.
  • Glaswerk: Tulpglas — Tulpvormig glas op steel dat aroma concentreert en een stabiele schuimkraag ondersteunt; ideaal voor aromatische ales en Belgische stijlen.
    Kelk — Breedmondige kelk vaak gebruikt voor Belgische sterke ales om esters en koolzuur te benadrukken.
    Teku — Modern universeel proefglas ontworpen voor maximale aromaconcentratie en sensorische evaluatie.
  • Servering: Fles — Geserveerd uit fles.
  • Conditionering: Flesvergist — Natuurlijk hergist in de fles.
  • Rijpingsvat: Roestvrij staal — Gerijpt in roestvrijstalen tanks.
  • Verpakking: Fles — Verpakt in fles.

Geschiedenis

Een gebalanceerde pale ale gekenmerkt door gematigde hopbitterheid, ondersteunende moutstructuur, gemiddelde vergistingsgraad en hoge doordrinkbaarheid zonder dominante hopintensiteit.

Vergelijkbare stijlen

Andere varianten binnen dezelfde stijlgroep als Trappist Pale Ale.

Hoe Trappist Pale Ale zich verhoudt tot andere bierstijlen

Het vergelijken van stijlen benadrukt structurele verschillen in aroma, balans en intensiteit binnen de 15 GBI-dimensies.

Trappist Pale Ale vs American Pale Ale

  • duidelijk donkere kleur
  • minder hoparoma
  • meer gistkarakter
  • lagere bitterheid
  • meer uitgesproken speciaal karakter

Trappist Pale Ale verschilt substantieel van American Pale Ale in structuur en balans. Visueel oogt het donkerder van kleur. In het aroma toont het een meer ingetogen hoparoma en een expressiever gistprofiel en meer uitgesproken secundaire aroma’s.

Trappist Pale Ale vs English Pale Ale

  • donkere kleur
  • meer uitgesproken speciaal karakter
  • hogere carbonatie
  • meer gistkarakter
  • lagere bitterheid

Trappist Pale Ale verschilt substantieel van English Pale Ale in structuur en balans. Visueel oogt het donkerder van kleur. In het aroma toont het meer uitgesproken secundaire aroma’s en een expressiever gistprofiel. In de mond presenteert het een levendiger koolzuurprofiel.

Vergelijk Trappist Pale Ale met:

Vergelijk met een andere stijl

Selecteer een andere bierstijl om te zien hoe deze zich verhoudt tot Trappist Pale Ale.

Beste spijscombinaties voor Trappist Pale Ale

Deze foodpairings sluiten aan bij de dominante sensorische kenmerken van Trappist Pale Ale.

  • Gebraden kip
  • Worsten
  • Nootachtige kazen

Serveren & rijping

Praktische richtlijnen voor het serveren en behandelen van Trappist Pale Ale.

Serveertips

  • Serveer koud
  • Hoparoma vervaagt snel

Schenktechniek

  • Normaal inschenken
  • Behoud het aroma

Rijpingspotentieel

  • Binnen 3 maanden drinken

Veelvoorkomende afwijkingen

  • Oxidatie
  • Grassige hoptonen

Commerciële voorbeelden van Trappist Pale Ale

De volgende commerciële voorbeelden illustreren breed erkende expressies van Trappist Pale Ale in de markt.

  • Orval (young)
  • La Trappe Blond Speciale Edition

Ontdek commerciële voorbeelden

GlobalBeerIndex is niet gelieerd aan Untappd; link ter referentie.

Trappist Pale Ale – Wedstrijdresultaten (2025)

Wedstrijdcategorieën volgen de officiële indeling van de organisatie en kunnen stijlistisch verwante interpretaties omvatten.

Brussels Beer Challenge 2025

Abbey Style Single-Extra

  • Gold – Averbode Extra – (Brouwerij L. Huyghe NV , Belgium)
  • Silver – Dochter v/d Burgemeester – (Bierbrouwerij de Magistraat BV , Netherlands)
  • Bronze – Texels Zeebries blond – (Texelse Bierbrouwerij B.V. , Netherlands)

Bron: Brussels Beer Challenge (officiële website)

Scroll naar boven